Ścienne Panele Akustyczne 3D

Z dumą przedstawiamy innowacyjne rozwiązanie dla Twoich potrzeb akustycznych - nasze trojwymiarowe panele akustyczne!

Jeśli szukasz sposobu na przeniesienie dźwięku w swoich pokojach na zupełnie nowy poziom, trafiłeś we właściwe miejsce….po prostu zanurz się w świecie perfekcyjnego dźwięku:
Czy kiedykolwiek słuchałeś muzyki ,byles w Sali konferencyjnej i czułeś, że czegoś brakuje?
Nasze wysokiej jakości panele akustyczne są odpowiedzią na ten problem. Zaprojektowane przez ekspertów w dziedzinie akustyki pomieszczeń, nasze panele zapewniają optymalne środowisko dźwiękowe, w którym każda nuta, ton i słowo są odtwarzane z krystaliczną czystością i autentycznością. Niezależnie od tego, czy, słuchasz muzyke, oglądasz filmy, czy prowadzisz rozmowy konferencyjne, nasze panele akustyczne gwarantują wciągające wrażenia dźwiękowe, jak nigdy dotąd.

Wyjatkowe wzornictwo dla każdego środowiska:

Rozumiemy, że estetyka jest równie ważna jak funkcjonalność. Nasze panele akustyczne są estetycznie zaprojektowane. Dostępne w wielu rozmiarach i i klikunastu opcjach kolorystycznych, panele idealnie pasują do każdej koncepcji pomieszczenia i dodają nowoczesnego akcentu do biura , Sali konferencyjnej , holu hotelowego czy studia.

Łatwa instalacja, natychmiastowy efekt:

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Dlatego zaprojektowaliśmy nasze panele akustyczne tak, aby były łatwe w montażu i zapewniały natychmiastowe rezultaty. Bez skomplikowanych instrukcji lub czasochłonnej instalacji - po prostu przymocuj nasze panele tam, gdzie chcesz, a natychmiast poczujesz poprawę dźwięku.
Podstawowe wlasciwosci Paneli Akustycznych 3D
Nie zawiera metali ciężkich
Odwraca uwagę od rozpraszającego się Echa !
Produkt dźwiękochłonny
Wodoodporny, odporny na mole
Elastyczny, ekologiczny
Łatwy w instalacji, nie zawiera formaldehydu
Co mówią nasi klienci:
Trudno mi uwierzyć, jak bardzo panele akustyczne poprawiły mój pokój muzyczny. Każdy niuans dźwięku jest teraz znacznie wyraźniejszy i bardziej precyzyjny!
Daniel
Zapalony muzyk
Dzięki Innofoam nasza sala konferencyjna jest o wiele bardziej profesjonalna. Zrozumiałość mowy podczas rozmów konferencyjnych jest teraz niesamowita
Anna
Dyrektor Zarządzający
Ekskluzywna oferta dla odwiedzających naszą stronę internetową:

Na co czekasz? Zanurz się w świecie dźwięku premium dzięki panelom akustycznym Innofoam i doświadcz dźwięku jak nigdy dotąd!

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Skontaktuj się z nami pod adresem : info@tsh-tarczynski.com

lub pod telefonem +49 2351 985 801 i numer komórkowy +49 1717 45 77 80 

Jesteśmy wieloletnim koordynatorem handlowym kilku renomowanych Producentow Pianek i Filcow z Beneluxu i Niemiec na Rynek polski i wlasnie z mysla o tym Rynku przygotowaliśmy wyselekcjonowana Oferte wyjątkowych Pianek PU Made in Europe !!

Adres Siedziby

Dane Kontaktowe

  • +49 2351 985801
  • +49 2351 985800
  • +49 171 4971722
  • +49 171 7457780
  • info@tsh-tarczynski.com
  • tsh@tsh-tarczynski.com
  • office@tsh-tarczynski.com